برگزاری مسابقه نقاشی از ما قصه از شما

برگزاری مسابقه نقاشی از ما قصه از شما به گزارش بازار مقاله مسابقه بزرگ «نقاشی از ما قصه از شما» برای كودكان ۵ تا ۱۲ سال به همت فرهنگسرای گلستان برگزار می گردد.مسابقه بزرگ «نقاشی از ما قصه از شما» به پاس قدردانی از زحمات دكترها، پرستاران و كادر درمانی با هدف ایجاد سرگرمی و نشاط برای كودكان ۵ تا ۱۲ سال به همت فرهنگسرای گلستان برگزار می گردد.

برای شركت در مسابقه «نقاشی از ما قصه از شما» كودكان با عنایت به هفت تصویر می توانند با شخصیت پردازی، تخیل و حتی اضافه كردن شخصیت های دیگر به تصاویر داستان بنویسند و داستان خویش را به صورت مكتوب یا صوتی در فضای مجازی از راه واتس اپ به شماره ۰۹۰۲۵۸۰۰۳۸۸ ارسال نمایند.

این مسابقه به پاس قدردانی از زحمات كادر درمانی كه شاید روزهای زیادی را مجبور به دوری از خانواده و فرزندان خود شدند با هدف ایجاد فرصتی مناسب برای نشاط و سرگرمی كودكان در روزهایی كه برای شكست كرونا قرارشده در خانه بمانند، طراحی و برنامه ریزی شده است.

«چار دیواری» از دیگر خدمات فرهنگی فرهنگسرای گلستان است كه با هدف «شكست كرونا» با شعار در خانه بمانیم با ویژه برنامه های مسابقه «بازی های خانگی و بومی شهرهای ایران»، «دوریختنی های دوست داشتنی» با آموزش كاردستی های خلاقانه، «مسابقه عكاسی در كنار خانواده» با مبحث آشپزی، نظافت و بهداشت فردی و عمومی، باغبانی با محتوای آموزشی، سرگرمی، نشاط با جوایز ارزشمند از راه فضای مجازی به همت این فرهنگسرا در حال برگزاری است.

شهروندان می توانند تا آخر فروردین ماه از راه سایت فرهنگسرای گلستان از برنامه ها ی این فرهنگسرا آگاه شوند و جهت شركت در مسابقات آثار خویش را ارسال نمایند.


1399/01/10
23:32:12
5.0 / 5
3435
تگهای خبر: آموزش , خدمات , شركت , فضا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی