عضو كمیته علمی بیماری كرونا اعلام كرد:

شرح وظایف تیم علمی كرونا

شرح وظایف تیم علمی كرونا بازار مقاله: عضو كمیته علمی كرونا در تهران اظهار داشت: تیم علمی كرونا در امتداد تهیه نحوه غربالگری بیمار از حیث علمی- تحقیقاتی و ارائه راهكارهای جدید فعالیت می كند.دكتر مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تیمی كه قبل از درباب موضوعات شیمیایی فعالیت می كرد حالا درباب بیماری كرونا مباحث علمی از هر حیث را ارائه می كند.
وی با اشاره به اینكه این تیم متشكل از متخصصان ویروس شناس، فوق تخصص ریه، متخصصان دارویی و... تشكیل شده است، بیان كرد: ما در این تیم هر هفته جلسه ای درباب بیماری كرونا برگزار و نتایج را هر هفته اعلام می نماییم.
قانعی اضافه كرد: این تیم روی بیماری كرونا تحقیقات خودرا آغاز نموده اند و هر چه نتیجه می گیرند را طی جلسات اعلام و مورد بررسی قرار می دهند؛ این نتایج به زودی از سایت های علمی منتشر خواهد شد.
عضو كمیته علمی بیماری كرونا در تهران اظهار داشت: در این تیم دیاگرام (فلوچارت ) یا نحوه غربالگری بیماران مبتلا به كرونا هر هفته تهیه می شود تا اقدامات مربوط كرونا در امتداد درمان به درستی صورت گیرد.
وی درباب روش هایی كه در این دیاگرام ارائه می شود، اظهار داشت: نحوه برخورد با بیمار درباب منفی بودن تست، مثبت بودن تست، بیمار كجا برود، چه اقدامی شود، پیش گیری از مبتلاشدن به ویروس، درمان ها و... در این فلوچارت ارائه می شود.
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری اظهار داشت: اطلاعات را به وزارت بهداشت ارائه می نماییم.
عضو كمیته علمی بیماری كرونا در تهران عنوان كرد: نتایج تحقیقات هر یك از اعضای این كمیته در جلسه هفتگی ارائه و در نهایت نتیجه گیری كلی می شود.


منبع:

1398/12/14
13:49:08
5.0 / 5
3891
تگهای خبر: تحقیق , علم , فناوری , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی