گردهمایی ملی منجمان آماتور

گردهمایی ملی منجمان آماتور به گزارش بازار مقاله دومین گردهمایی ملی منجمان آماتور در جهت بستری مناسب برای علاقمندان به نجوم در تبریز برگزار می گردد.به گزارش بازار مقاله به نقل از مهر، كمیته توسعه ملی نجوم انجمن نجوم ایران با همكاری گروه های نجومی كشور در جهت افزایش علاقمندی به علم نجوم، برجسته نمایی فعالیت های شایسته انجمنهای نجوم در جای جای كشور و به منظور ایجاد بستری مناسب برای علاقمندان به نجوم آماتوری مبادرت به برگزاری گردهمایی سالانه منجمان آماتور با برنامه ای مدون، در سال اقدام و عمل، كرده است.
بدین منظور، انجمن نجوم آیاز تبریز به دلیل فعالیتهای گسترده علمی ترویجی در حوزه نجوم، بعنوان نماینده انجمن نجوم ایران برای برگزاری دومین گردهمایی ملی منجمان آماتور ایران در تبریز انتخاب گردید.
دومین گردهمایی منجمان آماتور در سالجاری، طی ۲ روز در دانشگاه تبریز برگزار می شود. برگزاركنندگان این گردهمایی انجمن نجوم ایران، انجمن نجوم آیاز تبریز، دانشكده فیزیك دانشگاه تبریز، مركز عرضه تجهیزات نجومی آذراستار و تیم آموزشی سولاریس هستند.
دكتر علی عجب شیری زاده دبیر علمی و دكتر زهرا فاضل دبیر اجرایی این گردهمایی هستند.
طبق اعلام كمیته علمی، محورهای مقالات شامل گذر(زهره و عطارد)، اختفا، گرفت های خورشید و ماه، عكاسی نجومی و نجوم رصدی است. علاقه مندان تا ۱۵ بهمن فرصت دارند مقالات و تصاویر خویش را برای داوری ارسال نمایند. این گردهمایی طی روزهای ۸ و۹ اسفند ۹۸ در دانشگاه تبریز برگزار می شود.

1398/11/06
22:21:50
5.0 / 5
4572
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , علم , فیزیك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی