افكار شما مغزتان را تغییر فیزیكی می دهد!

افكار شما مغزتان را تغییر فیزیكی می دهد! به گزارش بازار مقاله نتایج بررسی های محققان آلمانی نشان داده است كه افكار شما می تواند بر روی مغزتان تأثیر گذاشته و حتی آنرا به صورت فیزیكی تغییر دهد.به گزارش بازار مقاله به نقل از اینترستینگ اینجینیرینگ، تحقیقات مورد اشاره حاكی می باشد كه یك ساعت آموزش و كوشش برای تغییر افكار از راه یك رابط كاربری كامپیوتری قابل اتصال به مغز می تواند تغییرات اساسی در مغز انسان به وجود آورد.
مطالعه جدید مورد اشاره كه بر روی مغز برخی از افراد داوطلب صورت گرفته نشان داده است كه تحریك افكار و آموزش مغز با استفاده از رابط های كاربری پیچیده مرتبط كننده مغز و كامپیوتر تغییراتی در مركز در رابطه با بینایی مغز به وجود می آورد.
بر همین اساس هر چه میزان استفاده از رابط كاربری مذكور افزایش یابد، تغییرات فیزیكی بخش در رابطه با بینایی در مغز افزایش یافته و این امر بر روی توانایی های شناختی مغز تأثیر مثبتی می گذارد.
به گفته دكتر تیل نیرهاوس از موسسه مكس پلانك دیگر تردیدی وجود ندارد كه تمرینات فشرده برای افزایش قابلیت های مغز سبب بیشتر شدن انعطاف پذیری و توانمندی آن می شود. این بدان معناست كه مغز انسان در مقابل محرك های بیرونی كه دریافت می كند واكنش های سریع تر و دقیق تری نشان داده است. محققان معتقدند ایجاد چنین تغییراتی در مغز انسان در آینده زمینه را برای افزایش هوش و توانمندی های حواس مختلف بشر فراهم می آورد.

1398/08/21
22:47:52
5.0 / 5
4488
تگهای خبر: آموزش , تحقیق , فیزیك , محقق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی