معاون علمی رئیس جمهور:

پرورش نیروی انسانی برای تحقق اقتصاد دانش بنیان لزوم است

پرورش نیروی انسانی برای تحقق اقتصاد دانش بنیان لزوم است بازار مقاله: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار داشت: پرورش نیروی انسانی برای تحقق اقتصاد دانش بنیان یك لزوم است و بایستی این مهم مورد توجه قرار گیرد.به گزارش بازار مقاله به نقل از مهر، سورنا ستاری عصر شنبه در جریان سفر به شهرستان خمین در جمع خبرنگاران تصریح كرد: با عنایت به بازدیدی كه امروز از شركت های دانش بنیان و واحدهای فناوری شهرك صنعتی خمین صورت پذیرفت، امیدواریم این سفر برای شركت های دانش بنیان و ۶ هزار دانشجوی دانشگاه های این شهرستان، نتایج مطلوبی به همراه داشته باشد.
معاون علمی و فناری رئیس جمهور افزود: درصدد هستیم تسهیلات مناسبی را برای تقویت مراكز رشد و بخش نوآوری موجود در دانشگاه ها اختصاص دهیم و این امكان را برای دانشجویان ایجاد نماییم چونكه این مهم به شركت های دانش بنیان هم كمك می نماید.
ستاری بیان كرد: در خلال پنج سال قبل خروج نخبگان دانشگاهی از كشور با كاهش مواجه بوده است، اما همچنان در ابتدای راه قرار داریم و باید برای اقتصاد دانش بنیان تلاش نماییم و نیروی انسانی موجود در این سیستم را حفظ نماییم.
معاون علمی و فناری رئیس جمهور تصریح كرد: برای ماندگار بودن جوانان شهرستان خمین در این خطه و اشتغال، باید پایه اقتصاد شهرستان در سیستم شركت های دانش بنیان را تقویت نماییم.

1398/06/03
15:02:55
5.0 / 5
4446
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی