افزایش اعتبار استفاده از خدمات آزمایشگاهی برای نخبگان

افزایش اعتبار استفاده از خدمات آزمایشگاهی برای نخبگان بازار مقاله: با حمایت شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری، اعتبار دانشجویان برگزیده بنیاد ملی نخبگان جهت استفاده از خدمات آزمایشگاه های عضو شبكه به بیش از۳۰ میلیارد ریال افزایش پیدا كرد.به گزارش بازار مقاله به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری در امتداد پشتیبانی از برگزیدگان بنیاد ملی نخبگان، مبلغ اعتبار تخصیص یافته برای دریافت خدمات آزمایشگاهی هر دانشجوی برگزیده سال تحصیلی ۹۸-۹۷، را از ۱۵ میلیون به ۲۰ میلیون ریال افزایش داد.
یك هزار و ۵۶۴ نفر دانشجوی برگزیده بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ می توانند تا سقف ۲۰ میلیون ریال هزینه خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز خویش را از محل این اعتبار، دریافت نمایند. برای آن دسته از مشمولان این یارانه كه بیشتر از ۱۵ میلیون ریال اعتبار دریافت كرده اند هم این سقف افزایش یافته است و این افراد می توانند تا ۵ میلیون ریال دیگر هم یارانه دریافت نمایند.
۶۴۷ نفر از برگزیدگان سال های تحصیلی ۹۴ تا ۹۶ از این خدمات بهره برده اند. همینطور ۱۵۹ نفر از برگزیدگان نخبه سال تحصیلی ۹۷-۹۶ و۱۶۰ نفر از برگزیدگان سال ۹۸-۹۷ هم تا كنون یارانه خدمات آزمایشگاهی را از مراكز عضو شبكه آزمایشگاهی، دریافت كرده اند. مجموع یارانه عرضه شده به دانشجویان در این سالهای تحصیلی بیشتر از ۱۵ میلیارد ریال است.
دانشجویان برگزیده بنیاد ملی نخبگان در سال ۹۸-۹۷، می توانند با رجوع به باشگاه مشتریان شبكه آزمایشگاهی و انتخاب طرح ویژه نخبگان ۹۷-۹۸، از مزایای این طرح برخوردار شوند.

1398/03/02
12:32:05
5.0 / 5
4473
تگهای خبر: خدمات , دانشجو , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی