سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز برگزار می گردد

سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز برگزار می گردد بازار مقاله: سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار می گردد.به گزارش بازار مقاله به نقل از مهر، دكتر حسین قدیری دبیر اجرایی سومین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران اظهار داشت: این سمپوزیوم با هدف ایجاد همگرایی بیشتر در توسعه علوم و فناوری های نقشه برداری مغز و به روز رسانی اطلاعات پژوهشگران و اندیشمندان این حوزه در ایام ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار می گردد.
وی با اشاره به اینكه این سمپوزیوم شامل ۳ پنل تخصصی می شود، اضافه كرد: «كاربردهای كلینیكی و تحقیقاتی تحریك مغزی»، «كاربردهای كلینیكی و تحقیقاتی سیگنال های مغزی و كاربرد نقشه برداری مغز در Presurgical Planing (برنامه ریزی قبل از جراحی در درمان تومورهای مغزی)» همچون پنل های تخصصی این سمپوزیوم به حساب می آید.
قدیری با اشاره به نشست بهارانه كه در حاشیه این سمپوزیوم برگزار می شود، اظهار داشت: در این رویداد همینطور دومین نشست «بهارانه» پژوهشگران نقشه برداری مغز با حضور پژوهشگران برجسته این حوزه برگزار می شود.
مدیر آموزش و ترویج آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز اظهار داشت: نشست با انجمن های علمی علوم اعصاب، قطب جراحی مغز و اعصاب كشور، انجمن پزشكی روان تنی و انجمن علمی روان پزشكان ایران از دیگر برنامه های این سمپوزیوم محسوب می شوند.
وی افزود: آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با عنایت به رونق تولید و تاكید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر پشتیبانی از تولید داخلی، همزمان با سومین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز، دومین جشنواره پژوهش و فناوری نقشه برداری مغز را در ایام ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار می نماید. این رویداد با هدف حمایت و معرفی توانمندی های شركت های دانش بنیان و همینطور تشویق پژوهشگران حوزه نقشه برداری مغز برای تولید و رونق تجهیزات و فناوری های این حوزه دایر می شود.


1398/02/08
22:10:13
5.0 / 5
4386
تگهای خبر: آموزش , پزشك , پزشكی , پژوهش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی