با افزودن قابلیت جدید؛

گوگل تاخیر پروازها را حدس می زند

گوگل تاخیر پروازها را حدس می زند بازار مقاله: گوگل در حال برنامه ریزی برای افزودن قابلیت جدیدی به برنامه دستیار خود است تا كاربران بتوانند از تاخیر احتمالی پروازهایشان آگاه شوند.به گزارش بازار مقاله به نقل از ورج، عرضه این خدمات به خصوص در آستانه فرارسیدن فصل تعطیلات كریسمس برای خیلی از مردم در اروپا و امریكا خوشحال كننده است. چون آنها از این طریق درخواهند یافت كه كدام پرواز به چه میزان تاخیر دارد و می توانند از این مساله برای برنامه ریزی دقیق تر و پیشگیری از اتلاف وقت استفاده كنند.
پیش از این گوگل پیش بینی هایی از این دست را با استفاده از خدمات پرواز خود یا Google Flights عرضه می كرد، اما بزودی می توان از دستیار گوگل پرسید: «هی گوگل، آیا پرواز من به موقع انجام می شود» یا «آخرین وضعیت پرواز... از شهر... به شهر... چگونه است؟»
گوگل برای عرضه این خدمات از تلفیقی از الگوهای خودآموز و هوش مصنوعی استفاده می نماید و البته به صورت دقیق سابقه پروازهای مسیر مورد نظر و شركت هواپیمایی را هم كنترل می كند و در نهایت پیش بینی خویش را عرضه می دهد. گوگل مدعی است پیش بینی مورد اشاره تا ۸۵ درصد دقیق خواهد بود.
جالب اینكه گوگل حتی علت تاخیر را هم به شما خواهد گفت و به مسائلی مانند تاخیر پرواز ورودی قبلی و غیره اشاره خواهد نمود. این نخستین بار است كه پیش بینی تاخیر پرواز با چنین دقتی و بدون همكاری خود ایرلاین ها صورت می گیرد بدین سان كاربران می توانند از تاخیر احتمالی پروازهایشان كه حتی توسط ایرلاین ها اعلام نمی گردد هم آگاه شوند.

1397/10/01
15:33:37
5.0 / 5
4826
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی