توسط دانشگاه شهید بهشتی؛

هشتمین كنفرانس بین المللی آكوستیك و ارتعاشات ایران برگزار می گردد

هشتمین كنفرانس بین المللی آكوستیك و ارتعاشات ایران برگزار می گردد بازار مقاله: هشتمین كنفرانس بین المللی آكوستیك و ارتعاشات ۱۳ و ۱۴ آذرماه توسط دانشكده مهندسی مكانیك و انرژی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.به گزارش بازار مقاله به نقل از دانشگاه شهید بهشتی، نشست خبری هشتمین كنفرانس بین المللی آكوستیك و ارتعاشات (ISAV۲۰۱۸)، روز دوشنبه ۱۲ آذرماه در پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.
در این نشست داود یونسیان، رئیس انجمن آكوستیك و ارتعاشات ایران و رئیس همایش، سید مجید یادآور نیك روش، رئیس دانشكده مهندسی مكانیك و انرژی و دبیر كنفرانس، حمید احمدیان دبیر علمی كنفرانس و عباس رهی دبیر كمیته اجرایی كنفرانس حضور خواهند داشت.
هشتمین كنفرانس بین المللی آكوستیك و ارتعاشات توسط دانشكده مهندسی مكانیك و انرژی دانشگاه شهید بهشتی و با همكاری انجمن آكوستیك و ارتعاشات ایران، در ایام سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۳ و ۱۴ آذرماه سال ۱۳۹۷، در محل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.
همچنین همزمان با این نشست خبری، مسابقه دانشجویی «طراحی و ساخت یك سنسور ارتعاش» در پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور برگزار می گردد.

1397/09/14
14:19:28
5.0 / 5
4787
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی