با حكم وزیر علوم؛

رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی منصوب گردید

رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی منصوب گردید بازار مقاله: وزیر علوم، تحقیقات و فناروی با صدور حكمی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی را منصوب نمود.به گزارش بازار مقاله به نقل از وزارت علوم، دكتر منصورغلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حكمی، علیرضا خاوندی را به سمت «رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی» منصوب نمود.
در این حكم انتصاب آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب بهادار جناب عالی و برمبنای پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری به سبب این حكم به سمت رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی منصوب می شوید.
پژوهشگاه مواد و انرژی از قدیمی ترین و بزرگ ترین مراكز پژوهشی كشور است كه در شرایط كنونی توانایی رفع بخشی از نیازهای فناورانه كشور را دارد لذا، از جناب عالی انتظار می رود با توكل به خداوند سبحان، برپایه قوانین، سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید و با همكاری اعضای هیئت علمی و كاركنان، مأموریت های پژوهشگاه را در سطح ملّی تبیین و آنها را به نحو احسن به انجام رسانید.
همچنین شایسته است استفاده بهینه از امكانات موجود را برای تحقق مأموریت های پژوهشگاه در صدر امور قرار داده و با همكاری سایر مؤسسات آموزش عالی، ارگان ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی، زمینه مناسب را برای تولید دستاوردهای پژوهشی نوآورانه و فناورانه در حوزه تخصصی پژوهشگاه با هدف حل معضلات و چالش های ملّی و روز كشور فراهم سازید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال بكوشید و نهایت اهتمام خویش را در اِعمال سیاست های مؤثر در صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، و رعایت مقررات مالی ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن پژوهشگاه به كار بندید.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همین طور در نامه جداگانه ای از خدمات سید محمد تقی صالحی، رئیس سابق پژوهشگاه مواد و انرژی در زمان تصدی مسئولیت این پژوهشگاه قدردانی كرد.

1397/08/24
22:34:47
5.0 / 5
4925
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , تحقیق , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی