معاون بنیاد ملی نخبگان با بازار مقاله مطرح كرد؛

حل ۲۷ کلان مساله کشور با همفکری نخبگان

حل ۲۷ کلان مساله کشور با همفکری نخبگان بازار مقاله: به گزارش بازار مقاله، معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان اظهار داشت: مقرر است پیرامون 27 کلان مساله در کمیسیون های هشت گانه دولت از نظرات نخبگان استفاده گردد.یاسین کیخا در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به طرح استفاده از نظرات نخبگان در کمیسیون های هشت گانه دولت اظهار داشت: ۲۷ کلان مساله در کمیسیون های هشت گانه دولت وجود دارد و از ما خواسته شده که حول این چالش ها از نظرات نخبگان و برای تصمیم سازی در وزارتخانه ها استفاده گردد.
معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان با اعلان اینکه هیأت های اندیشه ورز ذیل معاونت سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان بمنظور پاسخ نخبگانی برای حل مسائل کشور به وجود آمده است، اشاره کرد: هیأت های اندیشه ورز بنیاد متشکل از دو گروه است؛ نخست خبرگان دستگاه های مورد نظر که چالش ها به آن دستگاه مربوط است و گروه دوم نخبگان صاحب فکر هستند که با بیان و ارجاع چالش و پروژه های مد نظر به این هیأت، یک گزارش سیاستی تهیه و به کمیسیون های دولت ارسال می شود. در حقیقت این هیأت ها می توانند به عنوان لایه تصمیم سازی برای دولت فعالیت کنند.
کیخا همین طور بر همفکری نخبگان در کلان پروژه های کشور اصرار کرد و اظهار داشت: موضوع سیستمی، پیچیده و میان رشته ای است و اگر قرار باشد این موضوعات حل شود بیشترین توان در حل این مسائل را جامعه نخبگانی دارند. ایشان سپس اشاره کرد: ما می خواهیم حول زیرسیستم های کلان پروژه ها نخبگانی که صاحب توانمندی هستند را دعوت به حل مساله نماییم و ذیل آن کلان پروژه، ریز مسائلی را ایجاد خواهیم کرد و در قالب یک کار کلان، نخبگان را مشارکت خواهیم داد تا ان شاءالله خروجی درخشانی برای کشور داشته باشند.

1402/08/28
14:10:26
5.0 / 5
79
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی