طرح دانشگاه تهران برای پشتیبانی از مناطق کم برخوردار

طرح دانشگاه تهران برای پشتیبانی از مناطق کم برخوردار بازار مقاله: دانشگاه تهران با هدف پشتیبانی از دانش آموزان مستعد، نسبت به راه اندازی ˮپویش ملی پشتیبانی از دانش آموزان مستعد مناطق کم برخوردارˮ اقدام نموده است.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، دانشگاه تهران اعلام کرد؛ باشگاه دانش آموزی دانشگاه تهران با هدف کمک به نهادینه سازی عدالت آموزشی در سطح کشور و گسترش امکانات آموزشی مورد نیاز در مناطق کم برخوردار و یاری دانش آموزان مستعد در این مناطق و با همکاری سازمان های داوطلب، خیرین و نیکوکاران، پویش سراسری تامین ملزومات تحصیلی و وسایل کمک آموزشی برای دانش آموزان این مناطق را برگزار می نماید.
"پویش ملی پشتیبانی از دانش آموزان مستعد مناطق کم برخوردار" توسط باشگاه دانش آموزی دانشگاه تهران و با همکاری سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برگزار می گردد.
این پویش با شعار «کسی که چراغی برای دیگران روشن کند، هیچ وقت در تاریکی نمی ماند»، از نیمه اول شهریور ماه شروع شده است. هر شخصیت حقیقی یا حقوقی می تواند با مراجعه به سامانه باشگاه دانش آموزی دانشگاه تهران و تکمیل فرم مربوط هم بوسیله مشارکت در پروسه اجرای طرح و هم در اهدای اقلام مورد نیاز، در این امر خیر سهیم باشد.
کسانی که تمایل به اهدای کمک های نقدی برای تامین لوازم مورد نیاز دانش آموزان را دارند نیز می توانند به این پویش بپیوندند. تهیه کامپیوتر، تبلت و گوشیهای هوشمند نو یا کارکرده و قابل استفاده و کتاب های کمک آموزشی از دیگر موارد مورد نظر دراین پویش است.
به گزارش امور سامانه ها و روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ با اجرای این طرح و موارد مشابه در امتداد محرومیت زدایی و کمک به دانش آموزان مستعد مناطق کم برخوردار گام های بلندی برداشته شود. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه باشگاه دانش آموزی به آدرس tcs.ut.ac.ir مراجعه کنند.
منبع:

1400/06/27
10:51:17
5.0 / 5
213
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , فرم , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی