محصولات نوآور ایران ساخت شناسایی می شوند

محصولات نوآور ایران ساخت شناسایی می شوند بازار مقاله: «ششمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی» با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام می شود.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، این جشنواره ملی در ششمین دوره برگزاری خود توسعه اقتصاد دانش بنیان و تقویت زیست بوم نوآوری کشور را هدف قرار داده است.
جشنواره نوآوری برتر ایرانی می خواهد شناسایی، انتخاب، ممیزی و احراز شرایط بالاترین نوآوری های شرکت های ایرانی را انجام دهد. این اقدام در چهار بخش نوآوری در محصول، نوآوری در خدمت، نوآوری در پروسه و نوآوری در کسب وکار، زمینه معرفی و تقدیر از تلاشگران حوزه صنعت و کسب وکار را فراهم آورد و بوسیله شناخت نقاط قوت و قابل بهبود، به نهادینه کردن و بلوغ فرآیندهای نوآوری در شرکت­های ایرانی کمک نماید.
هم اکنون مرحله شناسایی شرکتها توسط دبیرخانه جشنواره شروع شده است و علاقه مندان برای حضور در جشنواره می توانند با مراجعه به سایت http: //productinnovation.ir/ فرم خوداظهاری را پرکنند.
ارزیابی نوآوری ها در این جشنواره بر پایه سه مرحله اصلی تکمیل فرم خوداظهاری توسط شرکت متقاضی، حضور و بررسی میدانی توسط ارزیابان حرفه ای دبیرخانه جشنواره و در نهایت صحه گذاری نتایج در کمیته علمی به انجام خواهد رسید. فاکتورهای اصلی ارزیابی نوآوری ها در شرکتها برمبنای منطق مرحله ای-درگاهی با تمرکز بر طرح نوآورانه خواهد بود که با ارائه مستندات و شواهد قابل اتکا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
جایگاه و اثرگذاری ویژه نوآوری های منتخب، تمرکز بر نوآوری­ های مشتری محور و تمرکز بر محتوای بومی نوآوری ها جزو رویکرد های اساسی جشنواره است. این رویداد بهمن ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.
بنا بر اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، شرکت­های ایرانی دارای طرح های نوآورانه، برای کسب اطلاع از روند حضور در جشنواره به وب سایت رسمی جشنواره مراجعه کنند.
منبع:

1400/06/22
23:43:07
5.0 / 5
160
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی