راه اندازی خانه خلاقیت و نوآوری در حوزه آموزش پزشكی

راه اندازی خانه خلاقیت و نوآوری در حوزه آموزش پزشكی به گزارش بازار مقاله خانه خلاقیت و نوآوری در حوزه آموزش پزشکی با حمایت دانشگاه علوم پزشکی ایران برای نخستین بار در سطح ملی و بین المللی راه اندازی می شود.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، عطاء یعقوبی، از بنیانگذاران یکی از شرکتهای دانش بنیان دانشگاهی در مورد این طرح اظهار داشت: خانه خلاقیت و نوآوری در حوزه آموزش پزشکی با حمایت دانشگاه علوم پزشکی ایران و با هماهنگی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه اندازی می شود.
وی اظهار داشت: ایده های نوین و طرح های اعضای هیئت علمی و دانشجویان در خانه خلاقیت و نوآوری به عرصه ظهور می رسد و با خدمت گرفتن صنعت هنر به نیازهای آموزشی پاسخ داده می شود. همینطور در این مکان از روش های نوین، خلاق و نوآور برای یادگیری مطالب آموزش پزشکی استفاده می شود.

یعقوبی تصریح کرد: تفاوت خانه خلاقیت و نوآوری با شتاب دهنده ها در این است که شتاب دهنده ها محصول محور هستند، در صورتیکه در این خانه بحث ایده ها و بهره گرفتن از زیر ساختهایIT برای ارتقاء سطح آموزش پزشکی مطرح است.

وی با اشاره به اینکه خانه های خلاق یکی از محورهای اصلی تحقق دانشگاه های نسل سوم است، اضافه کرد: این ایده برای نخستین بار در سطح ملی و بین المللی توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران اجرا می شود و با عنایت به این که کشور ما در زمینه آموزش پزشکی پیشرو است؛ با راه اندازی خانه خلاقیت و نوآوری در این عرصه میتوان به خیلی از کشورهای همسایه، خدمات آموزشی نوین عرضه کرد.

به نقل از دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر جلیل کوهپایه زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران بر عملیاتی شدن و تسریع در راه اندازی پروژه "خانه خلاقیت و نوآوری با عنوان «دکتر سلطانی عربشاهی» در حوزه آموزش پزشکی" تصریح کرد و اضافه کرد: باید فضای آموزشی را برای خلق ایده های نو و انجام کار فناورانه با ثبات و اثربخش فراهم نمود.
وی اظهار داشت: عرضه آموزش های غیر حضوری و بین المللی بعنوان یکی از محورهای اصلی خانه خلاقیت و نوآوری باید در نظر گرفته شود و اعضای هیئت علمی را برای تولید محتوای آموزشی تشویق کرد.

خانه خلاقیت و نوآوری دکتر سلطانی عربشاهی اواسط مرداد ۱۴۰۰ در دانشگاه علوم پزشکی ایران به بهره برداری خواهد رسید.

منبع:

1400/03/18
22:50:12
5.0 / 5
458
تگهای خبر: آموزش , پزشك , پزشكی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی