مهمانی از كارائیب بهزاد فراهانی مقابل دوربین رفت

مهمانی از كارائیب بهزاد فراهانی مقابل دوربین رفت به گزارش بازار مقاله فیلم سینمایی «مهمانی از کارائیب» بعنوان اولین تجربه کارگردانی بهزاد فراهانی در عرصه سینما مقابل دوربین مرتضی پورصمدی رفت.فیلمبرداری فیلم سینمایی مهمانی از کارائیب به کارگردانی بهزاد فراهانی و تهیه کنندگی شهرام گیل آبادی شروع شد و مرتضی پورصمدی مدیریت فیلمبرداری این اثر عاشقانه را بر عهده دارد.

لوکیشن این فیلم در فضا و موقعیتی است که صمیمیت و مهربانی معماری ایرانی و احساسی عاشقانه را در فضای دیداری بوجود آورده است.

مهمانی از کارائیب نخستین تجربه فراهانی در مقام کارگردان است و حمیدرضا قطبی بعنوان مشاور کارگردان او را همراهی می کند. رضا بابک یکی از نقش های اصلی این فیلم سینمایی را ایفا می کند.

فراهانی فیلمنامه این اثر عاشقانه را بر مبنای رمان مهمانی از کارائیب - شبی با کاسترو به قلم خودش نوشته است.

در خلاصه داستان مهمانی از کارائیب آمده است: خیاطی کارکشته عاشق بانویی شده که همسرش را اعدام کرده اند. خیاط به علت دلبستگی به رفاقت با دوستش، شجاعت بیان این عاشقانگی را ندارد و بانو هم به علت وفاداری به شوی رفته اش دهان می بندد و دل را لجام می زند. این عشق پنهان داستان ناتمام خیلی از مردان و زنان شرقی است؛ عشق هایی که سرانجامش را باید در فلسفه شرق جست....منبع:

1400/03/10
23:09:22
5.0 / 5
731
تگهای خبر: دوربین , فضا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی