برگزاری همایش مشترك علم نانو و نانوفناوری میان ایران و چین

برگزاری همایش مشترك علم نانو و نانوفناوری میان ایران و چین همایش ˮعلم نانو و نانوفناوریˮ به همت دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی به صورت مجازی در حال برگزاری است.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، همایش علم نانو و نانوفناوری به همت دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و با حمایت کنسرسیوم ۵ دانشگاه صنعتی برتر کشور UT۵ از روز گذشته شروع به کار کرده و امروز نیز به صورت مجازی در حال برگزاری است.
اخیرا، میان ایران و چین همکاریهای رسمی در زمینه علوم و فناوری نانو شروع شده و در این راستا، برنامه های موثری در همکاری میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و آکادمی علوم چین شروع شده است.
این همایش با هدف شروع و ارتقاء همکاریهای علمی بین دانشمندان ایران و چین برگزار می گردد.
سازماندهی و اجرای این همایش توسط کنسرسیوم ۵ دانشگاه صنعتی برتر کشور UT5، ارتباط مستقیم دانشمندان برجسته این دانشگاه ها با همتایان چینی خودرا تسهیل می کند.
علاوه بر این، در این رویداد برنامه ویژه ای برای معرفی شرکت های نوپای ایرانی در زمینه تکنوپارک ها و آژانس های سرمایه گذاری چینی در نظر گرفته شده است.
در این همایش اهدافی همچون مطالبی چون"بررسی و تبادل علوم و نانوفناوری میان ایران و چین"، "افق های باز برای تبادل آکادمیک بین دانشگاه ها و موسسات برتر علوم و فناوری نانو ایران و چین"، "بررسی و گسترش همکاری ایران و چین در زمینه علوم و فناوری نانو" و همین طور "ایجاد بستری برای شرکت های دانش بنیان در زمینه علوم نانو و فناوری نانو، تا خودرا به آژانس های تامین مالی و سرمایه های مشارکت دو کشور معرفی کنند" دنبال می شود.1399/12/14
22:59:06
0.0 / 5
757
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی