عضو هیئت علمی پژوهشگاه دانش های بنیادی مطرح می كند

ویروس ها در آینه اعداد

ویروس ها در آینه اعداد به گزارش بازار مقاله عضو هیئت علمی پژوهشگاه دانش های بنیادی در یکصدوهشتادوششمین نشست باشگاه فیزیک تهران سخنرانی ای با عنوان «ویروس ها در آینه اعداد، تقارن های هندسی و برهمکنش های الکترواستاتیک» عرضه می دهد.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، نشست یکصدوهشتادوششم باشگاه فیزیک تهران، ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹، به صورت مجازی انجام خواهد شد. قبل از آغاز سخنرانی، علی فرنودی اخبار فیزیک را به آگاهی شرکت کنندگان در نشست خواهد رساند.
استفاده از باشگاه فیزیک برای همه ی علاقه مندان به علم فیزیک آزاد است.
در این جلسه، علی ناجی از پژوهشگاه دانش های بنیادی سخنرانی ای با عنوان «ویروس ها در آینه اعداد، تقارن های هندسی و برهمکنش های الکترواستاتیک» خواهد داشت.
امکان شرکت در این نشست به دو صورت وجود دارد:
- روش نخست امکان حضور در جل سه مجازی است. در انتها این جلسه شرکت کنندگان امکان طرح پرسش های خویش را هم خواهند داشت. ظرفیت شرکت در این روش بسیار محدود است و سایرین می توانند از روش دوم (مشاهده پخش زنده) استفاده کنند. جهت شرکت در جلسه مجازی در زمان برگزاری به این نشانی http: //www.psi.ir/room/bashgah وارد شده و با کلیک روی گزینه میهمان، وارد اتاق شده و در آغاز ورود، نام خویش را به فارسی وارد کنید.
- روش دوم امکان مشاهده پخش زنده نشست است که در دو نشانی زیر به صورت هم زمان با برگزاری پخش خواهد شد:
aparat.com/socialpsi/live
www.psi.ir/live
بنا بر اعلام انجمن فیزیک، مشاهده کنندگان پخش زنده در سایت آپارات هم (درصورت داشتن حساب کاربری آپارات) امکان شرکت در بخش پرسش و پاسخ و طرح پرسش های خویش را خواهند داشت. درصورتی که فرد در سایت آپارات حساب کاربری نداشته باشد، می تواند به آسانی با بهره گیری از شماره تلفن همراه یا ایمیل خود و تایید آن در آپارت ثبت نام و حساب کاربری ایجاد نماید.1399/11/27
14:46:18
0.0 / 5
1078
تگهای خبر: پژوهش , ثبت نام , شركت , علم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی