افزایش حقوق كاركنان دانشگاه علامه طباطبایی تصویب گردید

افزایش حقوق كاركنان دانشگاه علامه طباطبایی تصویب گردید بازار مقاله: معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علامه طباطبائی از تصویب افزایش حقوق و مزایای کارکنان اداری دانشگاه علامه طباطبائی در جلسه‌ی هیئت امنای این دانشگاه آگاهی داد.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، دکتر غلامعلی کارگر ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: بخشنامه مربوط به افزایش کارکنان غیرهیئت علمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشگاه علامه طباطبایی ابلاغ گردیده که پیرو آن متن درخواست افزایش حقوق در هیئت امنای دانشگاه مصوب شد و منتظر ابلاغ این مصوبه هستیم و به محض ابلاغ، احکام جدید نیز صادر خواهد شد.
وی در ادامه اشاره کرد: از نظر پرداخت حق التدریس، حق التحقیق، هدایت و داوری پایان نامه های اعضای هیئت علمی، دانشگاه علامه طباطبائی جزو دانشگاه های بدون تاخیر در پرداخت و پیشرو است. با وجود محدودهایی که در زمینه های اقتصادی و مالی در کشور وجود دارد دراین زمینه هم تلاش نموده ایم که حقوق حق التدریس ها و... بموقع پرداخت شوند.
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علامه طباطبایی اشاره کرد: پرداخت بموقع اضافه کاری های کارکنان اداری نیز دغدغه‌ی دیگری است که با وجود محدودیت های مالی و تاکیدهای رئیس محترم دانشگاه دراین زمینه هم تاخیری نداریم و اضافه کاری ها هم مرتب در هر ماه پرداخت می شوند.
به گفته‌ی دکتر کارگر، تا اختتام دی ماه ۱۳۹۹ حدود ۲ میلیارد تومان یارانه برای بیمه‌ی تکمیلی اعضای هیئت علمی و اداری دانشگاه پرداخت شده است و ارائه‌ی خدمات به همکاران در این عرصه تقریباً به روز است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، وی اشاره کرد: در رابطه با شرکت های پیمانکاری و خدماتی که با دانشگاه کار می کنند باید اظهار داشت که تمام تلاش خودرا کرده ایم که بدهی ها و معوقات آنها را پرداخت نماییم تا به این شرکتها ضرر و فشار مالی وارد نشوند. امسال سهم دانشگاه از محل بودجه عمومی دولت حتی کفاف حقوق و مزایای کارکنان و جبران خدمات نیروی انسانی دانشگاه را نمی داد ولی با مدیریت بهینه‌ی منابع، صرفه جویی و افزایش درآمدهای اختصاصی دانشگاه، تقریباً تمام مطالبات پیمانکاران دانشگاه نیز پرداخت شده است.
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علامه طباطبایی در آخر اشاره کرد: دانشگاه علامه طباطبائی از معدود دانشگاه هایی در کشور است که تا این تاریخ و به خصوص در سال ۱۳۹۹ تمام امور مربوط به پروژه های عمرانی دانشگاه را به اتکای اسناد خزانه‌ی اسلامی، مدیریت و پرداخت کرده به نحوی که بیش از ۹۹ درصد اسناد خزانه تخصیصی به این دانشگاه جذب شده است و در نوع خود یک رکورد شمرده می شود.
منبع:

1399/11/26
11:59:22
0.0 / 5
879
تگهای خبر: تحقیق , خدمات , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی