در دیدار سفیر كشورمان با وزیر آموزش و علوم گرجستان مطرح شد

تاكید بر گسترش همكاری علمی ایران و گرجستان

تاكید بر گسترش همكاری علمی ایران و گرجستان به گزارش بازار مقاله اکبر قاسمی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در گرجستان با میخائیل چخنکلی وزیر آموزش، علوم، فرهنگ و ورزش گرجستان دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، در این دیدار دو طرف بر ضرورت گسترش همکاریهای ایران و گرجستان در حوزه های علمی، آموزشی و دانشگاهی تاکید نمودند.
سفیر ایران ضمن اشاره به افزایش روز افزون نیازهای اموزشی ودانشگاهی ایرانی ها ؛ضرورت تطبییق وهمسان سازی مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان مراکزآموزشی ودانشگاهی دوکشور، از جانب دو طرف مورد تاکید قرارداد.
چخنکلی هم ضمن اشاره به عمق واهمیت مناسبات وجایگاه راهبردی جمهوری اسلامی ایران در تصریح کرد: تفلیس همواره رویکردسازنده ای برای تقویت فرایندهای آموزشی و دانشگاهی بین دو ملت وکشور، قائل است و ابرازامیدواری کرد که با گفتمان کارشناسی دوطرف، گامهای تسهیل کننده برای چشم اندازها ونیازهای جدید، اندیشیده شود.
او همینطور تصریح ساخت که دوکشورمی توانند، زمینه های تسهیل مراودات اموزشی وعلمی ودانشگاهی راروزبه روز بین مراکز آموزش عمومی و دانشگاهی دو کشور را درچارچوب استانداردهای مناسب و شایسته، متبلور سازند.
منبع:

1399/11/25
23:19:38
0.0 / 5
1341
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی