زمان اعلام نتایج آزمون ارشد فراگیر

زمان اعلام نتایج آزمون ارشد فراگیر به گزارش بازار مقاله آزمون فراگیر کارشناسی ارشد نوبت بیست و یکم دانشگاه پیام نور بامداد روز جمعه ۱۷ بهمن با حضور ۸۷ هزار و ۶۸۰ داوطلب در ۱۸۰ رشته و یک هزار و ۳۳۷ رشته محل برگزار شد و نتایج آن تا آخر سال جاری اعلام می شود.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، دکتر مرتضی محسنی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور ضمن اعلام این مطلب اظهار نمود: از مجموع داوطلبان، ۴۰ هزار و ۷۵۴ داوطلب مرد و ۴۶ هزار و ۹۲۶ داوطلب زن در این آزمون شرکت کردند.
وی ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان عنوان کرد: آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در ۵ گروه آزمایشی بانظارت کامل ستاد اجرایی دانشگاه پیام نور برای حفظ پروتکل های بهداشتی در ۱۶۷ حوزه امتحانی در ۳۱ استان کشور و در نهایت دقت و سلامت برگزار شد.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور اظهار داشت: تمام داوطلبان پیش از ورود به جلسه از راه سامانه سنجش سامانه خود اظهاری کرونا را تکمیل کردند و در حوزه های امتحانی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی حضور بهم رساندند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر محسنی با عنوان اینکه ظرفیت پذیرش در دانشگاه پیام نور ۳۰ هزار نفر است، اظهار داشت: نتایج پذیرفته شدگان تا آخر سال اعلام می شود.
وی در انتها خاطرنشان کرد: دانشجویان بعد از پذیرش در ترم دوم کارشناسی ارشد تحصیل خویش را آغاز میکنند و کلاس ها به صورت مجازی و غیر حضوری برگزار می گردد.1399/11/18
10:21:44
0.0 / 5
823
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی