ایجاد فوق العاده ویژه و پرداخت سختی كار به پرستاران دانشگاه آزاد اسلامی

ایجاد فوق العاده ویژه و پرداخت سختی كار به پرستاران دانشگاه آزاد اسلامی بازار مقاله: معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از تصویب طرح «ارتقاء بهره وری مبتنی بر عملکرد پرستاران» و ایجاد فوق العاده ویژه پرستاری و پرداخت ۴ درصد سختی کار به پرستاران اطلاع داد.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، دکتر محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با قدردانی از زحمات و تلاشهای کادر درمان بخصوص پرستاران در روزهای شیوع کرونا، به مصوبه روز گذشته جلسه هیأت امنای این دانشگاه اشاره نمود و اظهار داشت: پرستاران یکی از اصلی ترین گروه های عرضه دهنده خدمات درمانی هستند. این عزیزان طی یک سال قبل از زمان شیوع کرونا متحمل زحمات زیادی شدند و با ایثار و فداکاری خود حماسه آفریدند.
دکتر نفر افزود: دانشگاه آزاد اسلامی به پاس قدردانی از زحمات پرستاران این دانشگاه و با عنایت به برخی مشکلات این قشر زحمتکش، طرح ارتقاء بهره وری مبتنی بر عملکرد گروه پرستاری را تدوین کرد که این طرح روز گذشته در جلسه هیأت امنای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به تصویب رسید.
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اشاره به جزئیات طرح ارتقاء بهره وری مبتنی بر عملکرد پرستاران عنوان کرد: این طرح در ۵ محور شامل «اجرای کامل قانون ارتقاء بهره وری کارکنان بالینی نظام سلامت (همچون محاسبه ضریب کاری شیفت ها)»، «ایجاد فوق العاده ویژه پرستاری (شامل تمامی رده های پرستاری)»، «راه اندازی مجموعه امکانات رفاهی و فرهنگی و پرداخت کارانه برپایه امتیازات دریافت شده»، «برقراری حق تخصص رسته بهداشتی درمانی» و «پرداخت ۴ درصد سختی کار برپایه قانون سختی کار» تنظیم شده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی با تاکید بر اینکه پرداخت ۴ درصد سختی کار امکان بازنشستگی قبل از ۳۰ سال را برای پرستاران فراهم می آورد، تصریح کرد: رفع دغدغه کادر درمان بخصوص پرستاران خدوم و زحمتکش دانشگاه آزاد اسلامی از اولویت های معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی است که در این حوزه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.
منبع:

1399/11/13
00:06:57
0.0 / 5
966
تگهای خبر: پزشك , پزشكی , خدمات , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی