كارتونیست های 50 كشور دنیا در ششمین جشنواره هنر مقاومت شركت كردند

كارتونیست های 50 كشور دنیا در ششمین جشنواره هنر مقاومت شركت كردند به گزارش بازار مقاله دبیر بخش کارتون ششمین جشنواره بین المللی هنر مقاومت ضمن اشاره به کیفیت بالای آثار دریافتی جشنواره در بخش کارتون اظهار داشت: بیشتر از هزار اثر از ۵۰ کشور دنیا به دست دبیرخانه این رویداد رسیده است.


به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا از پایگاه خبری حوزه هنری، سید مسعود شجاعی طباطبایی در نشست داوری آثار بخش کارتون ششمین جشنواره بین المللی هنر مقاومت اظهار داشت: بخش کارتون ششمین جشنواره بین المللی هنر مقاومت با دو مبحث «افول آمریکا» و «ما کرونا را شکست می دهیم» در حال برگزاری است.
شجاعی طباطبایی افزود: بخش کارتون ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت در نظر دارد تا این فروپاشی نظام سلطه را با عنوان «افول آمریکا» در معرض دید جهانیان بگذارد.
وی اضافه کرد: دبیری این بخش از جشنواره به عهده من گذاشته شده است و داوری این بخش هم با حضور علیرضا ذاکری، مجید خسروانجم و محمدعلی رجبی در حال انجام است.
شجاعی طباطبایی افزود: کیفیت آثار دریافتی ششمین جشنواره هنر مقاومت در بخش کارتون خیلی خوب است. بیشتر از هزار اثر از ۵۰ کشور دنیا به دست دبیرخانه این رویداد رسیده است.
دبیر بخش کارتون ششمین جشنواره بین المللی هنر مقاومت اضافه کرد: نگاه هنرمندان شرکت کننده با مبحث «افول آمریکا» بسیار جالب و مورد توجه بود، چون که به روز و پویا است. مبحث کرونا و مقاومت کادر درمان و اهالی پیرامون آن هم بسیار مورد استقبال هنرمندان سراسر دنیا قرار گرفته است و با ایده های نو و جذاب به این مورد پرداخته اند.
ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت در هشت بخش توسط گروه هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح، بهمن ماه در تهران برگزار می شود.منبع:

1399/11/01
18:19:35
0.0 / 5
1182
تگهای خبر: جشنواره , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی