عدم تغییر در شهریه خوابگاه دانشگاه انگلیسی و اعتصاب دانشجویان

عدم تغییر در شهریه خوابگاه دانشگاه انگلیسی و اعتصاب دانشجویان علیرغم اینکه دانشگاهی دیگر در پرداخت اجاره بهای محل اقامت دانشجویان تغییرات داشته است، دانشگاه ˮناتینگهام ترنتˮهیچ تغییری در مبلغ اجاره بهای دانشجویان خود ایجاد نکرد و منتظر تصمیم گیری دولت می باشد.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، دانشگاه ناتینگهام یکی از دانشگاه های انگلستان به علت شرایط به وجود آمده از انتشار کرونا ویروس، در مبلغ اجاره بهای خوابگاه دانشجویان تغییر ایجاد کرد ولی دانشگاه ناتیگهام ترنت هیچ تغییری در این حوزه نداشت.
دانشجویان دانشگاه ناتینگهام که در خوابگاه های دانشگاه و یا مکان های وابسته به دانشگاه اقامت دارند، اگر در رشته هایی تحصیل می کنند که کلاس های آنها با تاخیر شروع شده است، تا ۵ هفته آتی و دردوران تعطیلی شهر اجاره بهایی پرداخت نمی کنند.
این در شرایطی است که دانشگاه ناتینگهام ترنت اعلام نمود که موضوعات در ارتباط با اجاره دانشجویان را می داند اما منتظر است دولت در اینباره تصمیم گیری کند.
موضع این دانشگاه، علیرغم تصمیم بعضی از دانشجویان در خصوص اعتصاب در پرداخت اجاره بها، همچنان بدون تغییر مانده است.
سخنگوی دانشگاه ناتیگهام اظهار داشت: آخرین اخبار در ارتباط با شیوع سویه جدید کرونا و تعطیلی شهر نگرانی قابل توجهی به همراه داشت. ما یک بسته حمایتی برای دانشجویان در محل اقامت دانشکاه خواهیم داشت که هزینه اقامت در مورد دوره هایی که آموزش حضوری دارند را می کاهد.
مسؤلان دانشگاهی انگلیس گفته اند که تصمیم گیری در مورد اجاره بهای اقامتگاه دانشجویان مستقیما با دولت می باشد و دانشگاه ها در حال رایزنی با دولت این کشور هستند.
اتحادیه ملی دانشجویان هم خواهان اعطای تخفیف اجاره بها دانشجویان شده است.
منبع:

1399/10/22
15:19:09
0.0 / 5
1119
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی