اعلام اسامی فیلم های بخش مسابقه ملی جشنواره سینماحقیقت

اعلام اسامی فیلم های بخش مسابقه ملی جشنواره سینماحقیقت بازار مقاله: اسامی فیلم های بخش «مسابقه ملی» چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» در سه گروه مستندهای كوتاه، نیمه بلند و بلند اعلام گردید.



به گزارش بازار مقاله به نقل از روابط عمومی جشنواره بین المللی سینماحقیقت، در بخش مسابقه ملی این دوره جشنواره ۶۷ فیلم پذیرفته شدند که در قالب نمایش های برخط و بوسیله پلتفرم های نمایش درخواستی به معرض نمایش گذاشته می شوند.
اسامی فیلم ها و کارگردانان منتخب بخش «مسابقه ملی» سینماحقیقت به این شرح است:
مستندهای کوتاه:
۱- آق سو (عبدالله عزیزی)
۲- آلوسان (محسن اسلام زاده)
۳- باوه [پدر] (محسن کولیوندی)
۴- برانازا [برادر خشکی‎ها] (علی اسدی)
۵- پا به توپ (حدیث جان‎بزرگی)
۶- پریزاد (مهدی ایمانی شهمیری)
۷- تجارتخانه بوشی (هادی نعمت‎الهی)
۸- تنها نخواهم ماند (یاسر طالبی)
۹- حاج ابوالقاسم قناد و پسران (مهرداد خاکی)
۱۰- حلب دریا ندارد (میثم صبوحی)
۱۱- خانجان (بابک طاهری)
۱۲- درباره پدر درباره مرگ (فرهاد بهبهانی)
۱۳- رویای آشفته (احسان نیکبخت)
۱۴- زرافشون (مهدی رجبیان)
۱۵- سارو (محمد عبداللهی)
۱۶- سایه ‏های کوتاه (محسن عسگری‎زاده)
۱۷- سنجاقک‎های برکه‏ ی خشک... (محمدصادق بکتاشیان)
۱۸- شب‎ها در راه (حسن ملک‏زاده)
۱۹- فریاد بلوط (محسن سخاء)
۲۰- کاکل (هادی ثابت شوکت‎آباد)
۲۱- کامیون آبی (هادی آفریده)
۲۲- کمی با من برقص (مصطفی امامی)
۲۳- گاندو (تیمور قادری)
۲۴- نی‎سان (محسن ظریفی ‏پور)
۲۵- وایو (پناه ‏برخدا رضایی)
۲۶- همیشه شب همیشه روز (یاسر خیر)

مستندهای نیمه بلند:
۲۷- آخرین نفس ها (فراز فداییان)
۲۸- آناهید (حمیدرضا علیپور)
۲۹- آوای شب دهم (سمیه کریمی)
۳۰- امیدی ه (علی زهیری)
۳۱- بازگشت باردیگر (فرهاد ورهرام)
۳۲- بر سر خاک (محسن خان جهانی)
۳۳- بر کرانه های کاسپین (پژمان مظاهری پور)
۳۴- به جهت یادگاری (سعید محسن صفوی فر)
۳۵- به یک آن (مریم ایزدی)
۳۶- چامون (آرمان قلی پور دشتکی)
۳۷- چلچلای سفری (حسن جعفری)
۳۸- در جستجوی زمان از دست رفته (محمدصادق سمیعی فر)
۳۹- راه ناتمام «اصغر قندچی» (مصطفی رزاق کریمی)
۴۰- رش او (رضا عباسی)
۴۱- زخم قند (مهدی باقری)
۴۲- شمع، گل، پروانه (محمدصادق بکتاشیان)
۴۳- طاهر (امیرمسعود حسینی)
۴۴- طلارودان (رضا مجلسی)
۴۵- ف- الف (فرشاد اکتسابی)
۴۶- قطعه ۱۹ (مسعود دهنوی)
۴۷- کل فاطمه (مهدی زمانپور کیاسری)
۴۸- مرغ آتش (حجت طاهری)
۴۹- موسیقی زندگی من است (مهدی محمودی)
۵۰- میر و مار (امید پاک پرور)
۵۱- هوبره (فتح الله امیری، نیما عسکری)

مستندهای بلند:
۵۲- آنجا سپیده‎ دم (محسن جهانی، هاشم مسعودی)
۵۳- آینه دار (پویان کاظمی)
۵۴- انیمیشن ایرانی (مهرداد شیخان)
۵۵- ایاقچی (محمدحسن دامن‎زن)
۵۶- ایساتیس (علیرضا دهقان)
۵۷- جاهای خالی پر شود (عطیه زارع ‎آرندی)
۵۸- چشم ایرانی (ساسان فلاح‎فر)
۵۹- خانه (افسانه سالاری)
۶۰- داغ قره‎باغ (سینا حسین پور اصل)
۶۱- در لباس سربازی (مهدی نقویان)
۶۲- رویاهای خالکوبی شده (مهدی گنجی)
۶۳- ساکنین طبقه بالای لاله ‏زار (فریبا رئیسی)
۶۴- کمیته (عبدالحسین بدرلو)
۶۵- گزارش رمادی (علی‎محمد ذوالفقاری)
۶۶- ناخدا دریایی (مازیار مشتاق ‎گوهری)
۶۷- هجده هزارپا (مهدی شامحمدی)
مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی کشور، چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را به دبیری محمد حمیدی مقدم، از ۱۸ تا ۲۵ آذرماه ۹۹ و باتوجه به شیوع جهانی بیماری کووید ۱۹ بصورت مجازی و نمایش برخط (آنلاین) برگزار خواهدنمود.




منبع:

1399/09/10
22:47:38
5.0 / 5
386
تگهای خبر: آنلاین , جشنواره , فرم , قطعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی