جهانی آشنا و غریب در نمایشگاه نقاشی هوم خانه نیست

جهانی آشنا و غریب در نمایشگاه نقاشی هوم خانه نیست به گزارش بازار مقاله نمایشگاه آثار علی رستگار با عنوان «هوم خانه نیست» تلفیقی از معماری با صحنه هایی سورئال از جهانی هم زمان آشنا و غریب می سازد.


نمایش آثار علی رستگار جمعه ۱۶ آبان در گالری آرتیبیشن افتتاح می شود و امکان بازدید با رعایت پروتکل های بهداشتی برای عموم وجود خواهد داشت و همینطور به صورت آنلاین قابل دسترسی خواهد بود.
رستگار با ترکیب معماری با صحنه هایی سورئال از جهانی هم زمان آشنا و غریب، شبیه به واقعیت روزمره و فرای آن، با سخره گرفتن جاذبه‌ی زمین در تعلیق انسان ها در تصویر، رویاهایی با ظاهری شیرین می سازد که هر آینه در انتظار ویرانی، سرنگونی و نابودی اند.
در توضیح این نمایشگاه آمده است: نقاشی های رستگار گویای مفهومی استعاره ای از ابژه ها است. وی در نمایشگاه «هوم خانه نیست» مفهوم خانه را علاوه بر دارا بودن مفاهیمی جهان شمول، از محلی برای سکونت و زیستن گرفته تا معانی ای در ارتباط با هویتی ایستا و مکان مند، ما را در فضایی دوگانه به تعلیق می کشاند. خانه‌ی وی در گسترده ای ناپایدار واقع شده که همواره بی وطنی او را به ما گوشزد می کند. نقاشی های وی گویای نسلی سرگردان اند.
مخاطبین می توانند به مدت ۱۰ روز برای بازدید از این نمایشگاه به گالری آرتیبیشن واقع در خیابان شریعتی، پایین تر از حسینیه‌ی ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی(غرب)، میدان احمدی روشن (کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان قندی (دریا)، پلاک ۶ رجوع نمایند.


1399/08/14
21:29:56
5.0 / 5
1611
تگهای خبر: آنلاین , فضا , كتاب , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی