دبیر جشنواره كرونا و آسیب های اجتماعی :

جشنواره كرونا بمنظور حفظ پویایی فرهنگ و هنر

جشنواره كرونا بمنظور حفظ پویایی فرهنگ و هنر دبیر جشنواره «كرونا و لطمه های اجتماعی» در تشریح ایده برگزاری این رویداد اظهار داشت:  لزوم حفظ پویایی جریان فرهنگی و هنری شرایط ناشی از شیوع ویروس كرونا و لطمه های اقتصادی و به طبع آن مشكلات اجتماعی، محرك برگزاری این رویداد است.


حمیدرضا صالحیه یزدی دبیر این رویداد در تشریح طرح برگزاری این جشنواره به خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: شرایط ناشی از انتشار ویروس کرونا، لطمه های اقتصادی و به طبع آن مشکلات اجتماعی شایان توجهی را به دنبال داشته است. از نخستین قدمهای شروع این جشنواره و در جلسات نخست شورای سیاست گذاری، هدف از برگزاری این رویداد، حفظ پویایی جریانات فرهنگی و هنری در وضعیت فعلی و دلگرمی هنرمندان کشورمان، تعیین شد.


وی افزود: این جشنواره در سه بخش عکس، پوستر و تصویرسازی با محوریت موضوع کرونا و لطمه های اجتماعی انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که شرکت در این جشنواره برای عموم هنرمندان، دانشجویان و هنرجویان، دانش آموزان و علاقمندان به عکاسی و گرافیک آزاد است. ثبت نام در این جشنواره از بیستم مهر ماه شروع شده و آخرین زمان ارسال آثار ۳۰ آبان ماه امسال خواهد بود.
جشنواره ها یکی از راه های ورود به دنیای حرفه ای است
دبیر جشنواره «کرونا و لطمه های اجتماعی» اظهار داشت: پیشنهاد من به علاقمندان به هنر خصوصاً عکاسی و گرافیک این است که نگران انتخاب شدن یا نشدن آثار خود نباشند و هنر خودرا عرضه کنند. یکی از راه های ورود به دنیای حرفه ای، حضور و دیده شدن در جشنواره ها است. با کسب تجربه در این گونه جشنواره های دانشجویی می توان پله های ترقی را یکی یکی طی کرد و به هدفهای بزرگتر رسید. خیلی از هنرمندان بزرگ پیشرفت خودرا از جشنواره ها شروع کردند و خودرا به بالاترین سطوح جهانی رساندند.


مجموعه خانه مارلیک شهر تاریخی یزد با همکاری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در نظر دارند در شرایط ویژه شیوع ویروس کرونا که شرایط زندگی تمامی اقشار جامعه را تحت تاثیر قرار داده است جشنواره کشوری «کرونا و لطمه های اجتماعی» را در سه بخش عکس، پوستر و تصویر را برگزار کنند.
همچنین نمایشگاهی از آثار ارسالی به جشنواره، برگزار می شود که زمان افتتاح آن هفدهم آذر و زمان اختتامیه آن بیست و سوم آذر ماه ۹۹ خواهد بود.


1399/08/02
17:56:40
5.0 / 5
1516
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی