تجمع مردم انقلابی مقابل سفارت فرانسه در تهران

تجمع مردم انقلابی مقابل سفارت فرانسه در تهران به گزارش بازار مقاله هفته نامه «شارلی ابدو» فرانسه همزمان با رسیدگی به پرونده حمله پنج سال پیش به دفتر این نشریه، بار دیگر با تیتر «همه چیز به خاطر این» به پیامبر گرامی اسلام اهانت كرد و تعدادی از مردم و دانشجویان انقلابی در واكنش به این اقدام، مقابل سفارت فرانسه در تهران تجمع كردند.


شرکت کنندگان عصر روز چهارشنبه و قبل از آغاز این تجمع به آیاتی چند از کلام الله مجید گوش جان سپردند و اعلام نمودند که ذره ای از دفاع ارزش های دینی کوتاه نمی آیند.


تجمع کنندگان در ادامه شعارهایی چون «اهانت به قرآن مایه ننگ دونان»، «لبیک یا محمد فدای تو یا احمد»، «قرآن کتاب نور است از دشمنی به دور است»، «فرانسه فرانسه حیا کن حیا کن» و «دشمنی با پیامبر رها کن رها کن» سر دادند.


یکی از بانوان حاضر در این تجمع اعتراضی به خبرنگار ایرنا اعلام نمود: گویا آنان آزادی بیان را با اجازه توهین به ادیان و ارزش های دینی اشتباه گرفته اند.
یکی دیگر از شرکت کنندگان هم در حاشیه این تجمع بیان نمود: حضرت محمد (ص) پیامبر مهربانی ها و عطوفت است و امروز در اعتراض به توهین یک هفته نامه فرانسوی به چنین شخصیت مقدسی اینجا گردهم آمده ایم.
به گزارش بازار مقاله به نقل از ایرنا شرکت کنندگان در این تجمع در حالیکه به سر دادن شعار ادامه می دادند از مقابل سفارت فرانسه در تهران به میدان فلسطین حرکت کردند.
هفته نامه «شارلی ابدو» همزمان با رسیدگی به پرونده حمله پنج سال پیش چند نفر به دفتر این نشریه با تیتر «همه چیز به خاطر این» باردیگر کارتون های اهانت آمیز به پیامبر گرامی اسلام را منتشر نموده است.منبع:

1399/06/20
11:44:22
5.0 / 5
1981
تگهای خبر: دانشجو , شركت , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی