نمایش بچه به صحنه نمی رود

نمایش بچه به صحنه نمی رود نمایش «بچه» به كارگردانی «افسانه ماهیان» كه قرار بود از روز چهارشنبه اول مرداد ماه، در تالار چهارسو (تئاترشهر) میزبان تماشاگران باشد با تصمیم گروه اجرایی و موافقت مدیر مجموعه‌ی تئاتر شهر، به روی صحنه نمی رود.


به گزارش واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، نمایش بچه به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی افسانه ماهیان که قرار بود از روز چهارشنبه اول مرداد ماه پس از پنج ماه توقف در تالار چهارسو پیش روی مخاطبان قرار گیرد، با تصمیم گروه اجرایی نمایش به صحنه نخواهد رفت.
گروه اجرایی نمایش بچه اعلام نموده با وجود همکاری مجموعه تئاتر شهر برای به صحنه بردن این اثر نمایشی در قالب رعایت حداکثری شیوه نامه های بهداشتی، فعلا تصمیم بر این است تا با عنایت به شرایط پیش آمده در افزایش واگیری و شیوع کرونا، حفظ سلامت گروه، تماشاگران و نگرانی هایی که در این حوزه وجود دارد، این نمایش اجرا نشود.
نمایش بچه با بازی فاطمه معتمدآریا، سعید چنگیزیان و شیوا فلاحی از ۲۷ بهمن ماه سال ۱۳۹۸ در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفت اما به علت شیوع کرونا روز دوم اسفند ماه سال قبل موقتا به اجرای خود تمام کرد. این در شرایطی است که طبق برنامه ریزی هایی که صورت گرفت، این اثر نمایشی قرار بود از روز چهارشنبه اول مرداد ماه سال ۱۳۹۹ پس از پنج ماه توقف در اجرا، بار دیگر میزبان مخاطبان تئاتر در تالار چهارسو باشد.

مدیریت مجموعه تئاتر شهر هم چندی قبل با انتشار شیوه نامه اجرایی و بهداشتی بازگشایی تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر پیرو دستور العمل ابلاغی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از انتشار اطلاعیه ستاد ملی مبارزه با کرونا، هرگونه اجرای عمومی آثار نمایشی در این مجموعه با حضور تماشاگران و هنرمندان را منوط به اجرای دقیق این شیوه نامه دانست.
این شیوه نامه مبتنی بر چند فصل تنظیم شده که طی آن ضمن بیان جزییاتی از پروتکل های بهداشتی موارد مربوط به حضور تماشاگران، هنرمندان، کارکنان و سایر رجوع کنندگان به واحدهای مختلف، نحوه برنامه ریزی اجراهای کنونی و نمایش های آینده تالارهای مختلف تئاتر شهر، شرایط پذیرش مخاطبان برای تماشای آثار نمایشی و پیشبینی برای عرضه خدمات مناسب تر مورد توجه قرار گرفته است.منبع:

1399/04/31
13:57:11
5.0 / 5
2235
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی