دانشجویان به مسابقه كتابخوانی فراخوانده شدند

دانشجویان به مسابقه كتابخوانی فراخوانده شدند به گزارش بازار مقاله مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اعلام نمود كه با عنایت به شیوع بیماری كرونا، ثبت نام در مسابقه ویژه كتابخوانی با عنوان در خانه با كتاب می مانیم از ۲۸ اسفندماه شروع شد.


مسابقه در خانه با كتاب می مانیم توسط نهادنمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان برگزار می گردد و دانشجویان از امروز چهارشنبه ۲۸ اسفندماه ۹۸ تا ۲۵ فرورردین ماه ۹۹ برای ثبت نام فرصت دارند.
دانشجویان برای ثبت نام ابتدا باید در سایت آموزش مجازی دانشگاهیان به آدرس www.ec.nahad.ir ثبت نام كرده و با انتخاب پویش دانشجویی در خانه با كتاب می مانیم وارد روند مسابقه شوند.
مسابقه در سه سطح برگزار می گردد كه زمان سطح یك ۸ فروردین ماه، سطح ۲ در تاریخ ۱۴ فروردین و سطح سه هم اواخر فروردین برگزار می گردد.
هر كتاب به سه بخش تقسیم شده و هر بخش یك آزمون میانی كوتاه خواهد داشت و در انتها یك آزمون جامع از هر سه بخش گرفته خواهد شد.
شرط ورود به آزمون بعدی قبولی در آزمون قبلی است و در صورت عدم قبولی در آزمون اول پس از ۲۴ ساعت امكان مجدد شركت در آزمون فراهم خواهد شد. (تا سه آزمون)
تعداد سوالات سه مرحله اول ۵ سوال در هر مرحله است. معیار قبولی در سه آزمون اول (آزمون های میانی) پاسخ به ۳ سوال از ۵ سوال است. معیار قبولی در آزمون نهایی (آزمون جامع از كل كتاب) هم كسب نمره ۱۵ از ۲۰ نمره است.
منابع در نظر گرفته شده برای آزمون:
۱- كتاب صراط (استاد علی صفایی حائری)
۲- كتاب انسان ۲۵۰ ساله (مجموعه بیانات مقام معظم رهبری)
۳- كتاب نخل و نارنج (دكتر وحید یامین پور)
دانشجویان می توانند برای دریافت نسخه الكترونیكی كتاب ها از نرم افزار تلفن همراه طاقچه (نرم افزار دانلود كتاب الكترونیكی و صوتی) استفاده نمایند.
جوایز:
۲۰ جایزه ۱۵میلیون ریالی (ویژه دانشجویان كه در سطح سه شركت كردند)
۳۰جایزه ۱۰ میلیون ریالی (ویژه دانشجویان كه در سطح سه و دو شركت كردند)
۴۰جایزه ۵ میلیون ریالی (برای همه شركت كنندگان)
۱۰۰جایزه یك میلیون ریالی (برای همه شركت كنندگان)
قرعه كشی در تاریخ ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۹ از راه صفحه رسمی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان و در اینیستاگرام به آدرس @nahadaizu برگزار می شود.


1398/12/28
21:33:27
5.0 / 5
3634
تگهای خبر: آزمون , آموزش , استاد , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی