گلایه وزیر بهداشت از صداوسیما برای برنامه فرمول یك

گلایه وزیر بهداشت از صداوسیما برای برنامه فرمول یك به گزارش بازار مقاله وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در نامه ای به رئیس سازمان صداوسیما از حضور امیرحسین رستمی در برنامه فرمول یك و مطالب مطرح شده از سوی این بازیگر درباره ویروس كرونا گلایه نمود و اخطار داد.


سعید نمكی روز سه شنبه در نامه ای خطاب به علی عسگری نوشت: ضمن قدردانی از همكاران ارجمند جناب عالی كه در اطلاع رسانی و مساعدت به برنامه های ستاد ملی مدیریت كرونا شبانه روز تلاش فرموده اند، گاها در برنامه های آن مجموعه اتفاقاتی رخ می دهد كه علاوه بر لطمه حیثیتی به تلاش گران شبانه روزی این عرصه، همراهی سازمان صداوسیما را هم زیر سوال می برد.
وی افزود: برای مثال روز گذشته در برنامه فرمول یك، فردی به نام امیرحسین رستمی دعوت می شود كه با بیان موارد خلاف واقع سبب تشویش اذهان عمومی و بد جلوه دادن زحمات شبانه روزی همه دست اندركاران می شود كه منجر به قطع برنامه می گردد.
نمكی اضافه كرد: اینجانب بارها از جناب عالی درخواست كرده ام كه در این موارد پیش از دعوت افراد و صحبت در مورد بیماری ها و نظام سلامت حداقل اسامی و صلاحیت افراد با این وزارتخانه مشورت شود. نمی دانم چه كسانی موثرند كه شاهد تكرار این گونه پدیده های ناخوشایندیم و در این شرایط سخت به جای همراهی، سم پاشی و تخریب اذهان حاصل می شود و این تلاش بی وقفه در ایجاد آرامش روانی جامعه را به تشویش بدل می كنند.
وزیر بهداشت نوشت: تردید نفرمایید در صورت عدم كنترل جو موجود، رسما و مستقیما این گله مندی را به مقام معظم رهبری تقدیم خواهم كرد. چون اینجانب و همكارانم در این بحران همزمان نمی توانیم علاوه بر تدارك و نظارت بر نیازهای بهداشتی و درمانی و مدیریت جنبه های مختلف این شرایط و خنثی سازی توطئه دروغ پراكنی های بیگانگان جور ناهماهنگی و شاید غرض ورزی یك مجری یا تهیه كننده برنامه ای را هم تحمل نماییم، آن هم در دستگاهی كه از بیت المال تغذیه می شود و باید در جهت سیاست های ستاد ملی فعالیت كند. یقینا گروهی خارج از اطلاع جناب عالی و مدیریت ارشد آن سازمان عمل می كنند كه لزوم دارد مورد توجه و برخورد قاطع قرار گیرند.
به گزارش بازار مقاله به نقل از ایرنا، شب گذشته امیرحسین رستمی در برنامه فرمول یك شبكه اول سیما سوالاتی درباره ماجرای كرونا مطرح كرده بود.


1398/12/27
20:05:32
5.0 / 5
3460
تگهای خبر: آموزش , پزشك , پزشكی , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی