فراخوان جوایز سازمان كامستك اعلام گردید

فراخوان جوایز سازمان كامستك اعلام گردید به گزارش بازار مقاله كمیته دائمی سازمان كنفرانس اسلامی در زمینه همكاریهای علمی و فنی (COMSTECH)، جوایز خویش را برای دانشمندان مقیم و شاغل در كشورهای عضو سازمان همكاریهای اسلامی (OIC) در سال ۲۰۱۹ اعلام نمود.به گزارش بازار مقاله به نقل از وزارت علوم، كمیته دائمی سازمان كنفرانس اسلامی در زمینه همكاریهای علمی و فنی (COMSTECH)، جوایز خویش را برای دانشمندان مقیم و شاغل در كشورهای عضو سازمان همكاریهای اسلامی (OIC) در سال ۲۰۱۹ اعلام نمود.
- جایزه نقدی ۵۰۰۰ دلاری برای مشاركت چشم گیر و مادام العمر در رشته های ریاضی و فیزیك (بدون شرط سنی).
جایزه نقدی ۳۰۰۰ دلاری علوم و فناوری در سه بخش با عناوین ذیل
جایزه محقق جوان زیر چهل سال
جایزه بهترین كتاب علمی چاپ شده توسط یك ناشر بین المللی
جایزه برای بهترین پتنت ثبت شده طی پنج سال گذشته كه باعث توسعه سیستم های تجاری یا دارای تأثیر ماندگار در پیشبرد یك نظریه باشد.
جایزه نقدی ۲۰۰۰ دلاری برای بهترین مقاله تحقیقاتی در زمینه زیست شناسی، شیمی، ریاضیات و فیزیك مبتنی بر یك تحقیق اصلی (original research) و در یك مجله بین المللی دارای ضریب تاثیر چاپ شده باشد. هریك از این جوایز شامل وجه نقد، گواهینامه و نشان افتخار (Shield of honour) هستند و اعطای جوایز در نشست مجمع عمومی آتی COMSTECH صورت خواهد گرفت. علاقمندان برای كسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به وب سایت http: //comstech.org/comstech-awards-۲۰۱۹.aspx رجوع كنند.

1398/06/30
15:10:37
5.0 / 5
4268
تگهای خبر: تحقیق , ثبت نام , چاپ , دانشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی