به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف؛

همایش چالش نوآوری باز در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی برگزار می گردد

همایش چالش نوآوری باز در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی برگزار می گردد به گزارش بازار مقاله نخستین همایش ملی نوآوری و بزرگترین چالش نوآوری باز در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، روزهای ۹ و ۱۰ مهرماه ۱۳۹۸ به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.به گزارش بازار مقاله به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، رویداد چشم انداز نوآوری با هدف توجه و تمركز بر مبحث نوآوری در یكی از مهمترین صنایع ایران یعنی صنعت نفت و گاز و پتروشیمی شكل گرفته است. این رویداد می خواهد تا با ترسیم چشم انداز نوآوری در صنعت به معرفی، توسعه و ترویج ابزارهای مورد نیاز در دستیابی به این اهداف بپردازد.
در این راستا ضمن بهره برداری از ابزارهای توسعه و ترویج دانش تخصصی نوآوری و عرضه تجربیات پرارزش بین المللی و داخلی در این عرصه، به رویكرد نوآوری باز و پتانسیل شركت های فناور هم در این عرصه توجه ویژه شده است به صورتی كه با برگزاری نخستین نمایشگاه اختصاصی شركت های فناور، دانش بنیان و استارتاپ های فعال در این صنعت، گردهمایی ویژه ای از توانمندی های اكوسیستم نوآوری در این عرصه گرد هم آمده است.
ضمناً با برگزاری بزرگترین چالش نوآوری باز در صنعت، سعی شده است تا ارتباط ویژه ای میان نیازمندی های صنعت و توانمندی های شركت های فناور و دانش بنیان بوجود آمده و در نهایت با ارزیابی و انتخاب طرح های فناورانه و نواورانه برتر توسط متخصصان صنعت و دانشگاه، از آنها تقدیر به عمل آید.
این همایش تخصصی با هدف بحث و بررسی در ارتباط با فرصت ها و چالش های نوآوری در صنعت، انتقال رویكردهای نوین، دانش تخصصی و تجارب موفق داخلی و بین المللی در حوزه نوآوری برگزار می شود و با بهره گیری از دانش اساتید نوآوری و هم متخصصان صنعت، تلاش خواهد نمود تا همایشی تخصصی، كاربردی و منطبق بر نیازهای روز صنعت ارائه نماید.
در چالش نوآوری باز، ضمن انتقال اولویت های كلیدی صنعت به شركت های فناور، دانش بنیان و استارتاپ ها، با شناسایی، ارزیابی و انتخاب طرح های فناورانه و نواورانه عرضه شده توسط این شركت ها و با داوری مشترك متخصصان صنعت و دانشگاه، طی مراسم اختتامیه همایش با اهدای جوایز ۳۰۰، ۲۰۰ و ۱۰۰ میلیون ریالی از ۳ طرح برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.

1398/06/24
21:19:41
5.0 / 5
4292
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی