در جشنواره رویان؛

توریسم درمانی و مباحث ناباروری بررسی می شود

توریسم درمانی و مباحث ناباروری بررسی می شود بازار مقاله: در سمینار پرستاری و مامایی كه همزمان با بیستمین جشنواره رویان برگزار می گردد سوژه توریسم درمانی و مباحث ناباروری مورد بررسی قرار می گیرد.به گزارش بازار مقاله به نقل از مهر، زهرا عزآبادی دبیر چهاردهمین سمپوزیوم و سمینار پرستاری و مامایی امروز در نشست خبری بیستمین جشنواره و كنگره بین المللی رویان گفت: ۵۲ مقاله درباب پرستاری و مامایی به دبیرخانه كنگره ارسال شده كه ۴۲ مقاله مرتبط بوده اند و مقرر است ۶ سخنرانی و ۳۴ پوستر درباب سلول های بنیادی و پرستاری ارائه شود.
عزآبادی اظهارداشت: در سمینار پرستاری و مامایی سوژه حفظ باروری زنان در مقطع سوشیال و یافته های پژوهشگران مورد بررسی قرار بگیرد؛ امسال بنا داریم در مورد توریسم درمانی و مباحث ناباروری در این كنگره صحبت هایی داشته باشیم.
به گزارش بازار مقاله به نقل از مهر، بیستمین كنگره و جشنواره بین المللی رویان از امروز ۶ تا ۸ شهریور ماه در سالن همایش های رازی جشنواره علوم پزشكی ایران در حال برگزاری است.
دكتر سمانه حسینی دبیر علمی پانزدهمین كنگره بین المللی سلول های بنیادی رویان در ادامه اظهار داشت: از ۵۰۳ مقاله ای كه به جشنواره رویان ارسال شده ۱۷۶ مقاله مربوط به سلول های بنیادی بوده است كه مقرر است از این تعداد ۱۱۰ مقاله در چارچوب پوستر و ۷ مقاله در چارچوب سخنرانی در كنگره سلول بنیادی ارائه شوند.
وی با اشاره به اینكه سخنرانان این كنگره بین المللی از كشورهای بلژیك، نروژ، سوئیس، هلند و روسیه هستند، اشاره كرد: در این كنگره پیشرفت های اخیر در سلول های بنیادی پرتوان ارائه می شود.
دبیر علمی پانزدهمین كنگره بین المللی سلول های بنیادی رویان اشاره كرد: امسال مقالات ارزشمندی از كشورهای آمریكا، انگلیس، فرانسه، اندونزی، هند، چین، هلند، اسپانیا، دانمارك، آلمان، نیجریه و عراق به دبیرخانه ارسال شده است.
حسینی اظهار داشت: با عنایت به اهمیت مباحث ژنتیك و اپی ژنتیك در سلول های بنیادی، امسال نشست تخصصی با این مضمون با حضور اساتید برجسته داخلی و خارجی انجام می شود.
وی اضافه كرد: مهمترین هدف سلول های بنیادی و پزشكی نوین درمان بیماری های لاعلاج است كه انتظار داریم در آینده ای نه چندان دور بتوانیم با روش هایی بیماری های لاعلاج را درمان نماییم.
حسینی تاكید كرد: هم اكنون تحقیقاتی در استفاده از سلول های بنیادی و مهندسی بافت در حال انجام می باشد كه امیدواریم نتایج آنها در پروسه درمانی قرار بگیرد.


منبع:

1398/06/08
10:54:45
5.0 / 5
4261
تگهای خبر: پزشك , پزشكی , پژوهش , تحقیق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی