مدیر آزمایشگاه تحقیقاتی دانشگاه پیكاردی فرانسه:

دانش محققان ایرانی درحوزه های علوم شناختی چشم گیر است

دانش محققان ایرانی درحوزه های علوم شناختی چشم گیر است بازار مقاله: مدیر آزمایشگاه تحقیقاتی دانشگاه پیكاردی فرانسه اظهار داشت: توانمندی و دانش محققان ایرانی در حوزه های علوم شناختی چشم گیر است.به گزارش بازار مقاله به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، پروفسور فابریس والیو مدیر آزمایشگاه تحقیقاتی دانشگاه پیكاردی ژول ورن فرانسه، توانمندی و دانش اساتید و محققان و متخصصان ایرانی در حوزه های علوم شناختی و درمان بیماری ها با استفاده از شیوه های علمی را چشم گیر خواند.
وی كه به منظور رایزنی درباره راه های توسعه و گسترش همكاریهای دوجانبه علمی و پژوهشی به كشورمان سفر كرده به انتقال تجارب و یافته های تحقیقاتی میان اساتید، نخبگان و متخصصان ایرانی و فرانسوی و هم توسعه همكاری ها ی مشترك میان مراكز علمی و تخصصی دو كشور تاكید نمود.
این محقق فرانسوی خاطرنشان كرد: ایجاد شبكه ارتباطی تحقیقاتی میان فرانسه با مراكز علمی ایران ضروری می باشد و این امر به توسعه و گسترش همكاریهای دو جانبه در حوزه های علوم شناختی میان ایران و فرانسه منجر می شود.
استاد دانشگاه فرانسه ایجاد شبكه های همكاری مشترك را زمینه ساز تقویت و گسترش ارتباطات میان اساتید، پژوهشگران و نخبگان ایرانی و فرانسوی دانست و با بیان آمادگی این دانشگاه برای تحقق این امر، خواهان گسترش اجرای پروژه های تحقیقاتی وكلینیكی در حوزه های اختلالات شناختی بخصوص درمیان كودكان شد.
مدیر آزمایشگاه تحقیقاتی دانشگاه «پیكاردی ژول ورن» فرانسه، تلاش های اساتید، محققان، پژوهشگران و صاحب نظران ایرانی در حوزه های علوم شناختی و تحقیقاتی در یافتن راهكارها و شیوه های درمان موثر بیماری ها را ستودنی خواند.
وی پیرامون آینده همكار های علمی میان ایران و فرانسه اظهار داشت: گسترش همكاری ها میان اساتید ایرانی و فرانسوی درحوزه های علوم شناختی حائز اهمیت می باشد.
وی اضافه كرد: توانمندی ها و دانش مختصصان ایرانی در زمینه های علوم شناختی و درمان بیماری ها با استفاده از شیوه های علمی مبین رشد دانش علمی در ایران است.
پروفسور "فابریس والیوس تصریح كرد: شناسایی نقاط قوت همكاری ها ی مشترك، تقویت روابط متقابل علمی و انتقال تجارب و یافته های علمی، فرصت های جدیدی را برای تعمیق همكاریهای مشترك میان ایران و فرانسه بوجود می آورد و اجرای پروژه های مشترك زمینه ساز همكاریهای جدید دو كشور خواهد شد.
وی تصریح كرد: ستاد علوم شناختی بعنوان متولی و ایفا گر رشد و ارتقای دانش علوم شناختی در ایران می تواند نقش ارزشمند ای در امر هدایت و توسعه همكاریهای علمی و تحقیقاتی میان ایران، فرانسه و در سطح اروپا ایفا كند.

1397/12/22
18:39:53
5.0 / 5
4975
تگهای خبر: استاد , پروفسور , پژوهش , تحقیق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی