در اسفندماه؛

دومین دوره مسابقات ACM دانشجویان پیام نور برگزار می گردد

دومین دوره مسابقات ACM دانشجویان پیام نور برگزار می گردد بازار مقاله: معاون دانشگاه پیام نور اظهار داشت: دومین دوره مسابقات سراسری برنامه نویسی ACM دانشگاه پیام نور به میزبانی دانشگاه پیام نور مركز مشهد در ایام ۴ و ۵ اسفند ماه برگزار می گردد.به گزارش بازار مقاله به نقل از دانشگاه پیام نور، محمد هادی امین ناجی هدف از برگزاری مسابقات مسابقات سراسری ACM را هویت بخشی به فعالیت های علمی و شناسایی استعدادهای برنامه نویسی، تولید انگیزه، ساماندهی و پشتیبانی از تیم های برگزیده برای شركت در مسابقات جهانی عنوان نمود.
وی افزود: دیگر اهداف برگزاری این مسابقات، كمك به شناسایی، جذب و پرورش استعدادهای مبتكر دانشگاه در زمینه برنامه نویسی، تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه و معرفی آنها به صنعت و تولید كار افرینی، تشویق جوانان مستعد و خلاق و گسترش انگیزه و روحیه خودباوری، تولید نرم افزارهای بومی و خودكفایی، و كاربردی كردن دانش كامپیوتر است.
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور تصریح كرد: دانشگاه پیام نور در حوزه علوم كامپیوتر موفق به برگزاری پنج المپیاد علمی شد اما در حوزه برنامه نویسی دانشجویی این دومین مسابقه و رویداد علمی است كه در استان خراسان رضوی و به میزبانی مركز مشهد برگزار می گردد.
امین ناجی خاطرنشان كرد: سوالات مسابقه به زبان انگلیسی است حتی زبان برنامه نویسی و استانداردهای مسابقه منطبق بر قوانین مسابقات جهانی است.
وی در مورد انتخاب داوران اظهار داشت: داوران به انتخاب كمیته علمی با عنایت به رزومه كاری از بین دانشگاه های مختلف انتخاب خواهند شد.
وی اضافه كرد: شرایط ثبت نام به گونه ای است كه اعضای تیم حتما باید از یك دانشگاه و هم دانشجو باشند و سبك سوالات تیم، طوری طراحی شده كه مطابق با مسایل روز صنعت و فناوری باشد.

1397/11/14
14:35:56
5.0 / 5
5548
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی