در دانشگاه صنعتی امیركبیر؛

كنگره همكاریهای دولت، دانشگاه و صنعت برگزار می گردد

كنگره همكاریهای دولت، دانشگاه و صنعت برگزار می گردد بازار مقاله: بیستمین كنگره سراسری همكاری های دولت، دانشگاه و صنعت برای توسعه ملی اقتصاد مقاومتی و تولید اشتغال اسفندماه در دانشگاه صعنتی امیركبیر برگزار می گردد.به گزارش بازار مقاله به نقل از دانشگاه صنعتی امیركبیر، بیستمین كنگره سراسری همكاری های دولت، دانشگاه و صنعت در سالن اجتماعات مركزی دانشگاه صنعتی امیركبیر ۱۵ و ۱۶ اسفند ماه برگزار می گردد.
موضوعات این كنگره شامل «نقش ارتباط صنعت و دانشگاه در تحقق اقتصاد مقاومتی»، «جایگاه ارتباط دانشگاه و صنعت در برنامه ششم توسعه»، «روش های بهینه سازی ارتباط آموزش های مهارتی در صنعت»، «جایگاه ارتباط آموزش و صنعت در برنامه درسی دانشگاهها و مدارس»، «تدوین سیاست ها و راهكارای كارآفرینی و تجاری سازی دانش و ثروت آفرینی»، «اكوسیستم ارتباط دانشگاه و صنعت راهبردی اثر بخش در حوزه تعاملات دانشگاه و صنعت» می گردد.
نتایج مباحث در بیستمین كنگره سراسری همكاری های دولت، دانشگاه و صنعت در نشریه های «نوآوری و ارزش آفرینی»، «صنعت و توسعه فناوری» و «صنعت و دانشگاه» منتشر خواهد شد.
خبرگان بخش های تولیدی اساتید دانشگاه، صاحبنظران موسسات آموزشی و پژوهشی، مدیران و كارشناسان دستگاه های اجرایی، مدیران دفاتر ارتباط صنعت و دانشگاه و موسسات پژوهشی، مدیران واحد های تحقیق و توسعه صنایع می توانند در این كنگره شركت نمایند.

1396/11/24
13:59:18
5.0 / 5
5177
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی