کمک ناسا به طراحی یک مایو برای شناگران المپیکی

کمک ناسا به طراحی یک مایو برای شناگران المپیکی بازار مقاله: لباس شنایی که با حمایت ناسا برای شناگران حرفه ای طراحی شده است، می تواند به آنها در راه کسب مدال طلا در مسابقات المپیک پاریس 2024 کمک نماید. این مایوهای پیشرفته و ضد آب با ارائه یک پشتیبانی بی نظیر، عملکرد شناگر را تقویت می کنند.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، شناگرانی که تا چند روز دیگر در المپیک پاریس برای کسب مدال رقابت می کنند، لباس های شنای پیشرفته ای را به تن خواهند کرد که می تواند به آنها در عملکردشان کمک کند.
انتظار می رود این مایوهای منحصربه فرد با پشتیبانی از تازه ترین فناوری ها، ضدآب ترین مایوهایی باشند که تا حالا تولید شده اند.
ورزشکاران برتر قبلاً اشتیاق خودرا برای دریافت این محصول ابراز کرده اند و بسیاری براین باورند که این محصول به طور قابل توجهی برای آنها مفید خواهد بود.
مایو انقلابی عملکردی بی نظیر را نوید می دهد
برند معروف لباس شنا یا مایوی اسپیدو(Speedo) تازه ترین نسخه مایوی خود موسوم به Fastskin LZR Racer را ارائه کرده است. بگفته سازندگان آن، این مایو نه فقط ضد آب است، بلکه احساس بی وزنی را نیز به وجود می آورد.
شناگران برجسته ای که امید کسب مدال طلا در مسابقات المپیک پاریس هستند، این مایو را به تن خواهند کرد. یکی از آنها این مایو را به «مایوی کوچک موشکی اسپیدو» خودش تشبیه کرد و گفت: مطمئن است که این مایو عملکرد او را بهبود می بخشد.
یک شناگر دیگر اشاره نمود که این مایوی جدید سریع تر از همیشه است و به آب اجازه می دهد تا به سادگی از روی آن سُر بخورد.
شایان ذکر است که این مایو مجهز به همان فناوری پوششی است که برای صیانت از ماهواره ها استفاده می شود.
این مایوی خاص به طور بدون درز طراحی شده و تا حدی حاوی پلی اورتان است و توسط ناسا برای اطمینان از شناوری و پشتیبانی کافی از عضلات طراحی شده است و به شناگران امکان می دهد سریع تر و طولانی تر شنا کنند.
شرکت اسپیدو همچنین در حال توسعه مدل های پیشرفته تری از آنست.
پوشیدن یک مایوی مناسب برای شناگران بسیار مهم می باشد، چراکه حرکت در آب را ساده تر می کند و به آب اجازه می دهد با مقاومت کمتری در مقابل شناگر عمل کند.
موفقیت شناگران المپیکی با طراحی های پیشرفته اسپیدو
شرکت اسپیدو همیشه در تولید لباس شنا نوآور بوده است. در گذشته آنها لباس شنای Fastskin را ایجاد کردند که بسیار شبیه به بافت پوست کوسه بود و در سالی که این مایو ارائه شد، حدودا ۸۳ درصد از شناگرانی که آن را پوشیده بودند، مدال گرفتند.
بعد از آن، مایوی Fastskin II معرفی گردید که مایکل فلپس افسانه ای با آن به اولین فردی تبدیل شد که هشت مدال به دست آورد. وی در سال ۲۰۰۸ مایوی Fastskin LZR Racer را پوشید و هشت مدال طلا به دست آورد.
کارشناسان می گویند لباس های شنای پیشرفته نه فقط می توانند مزایای فیزیکی، بلکه روانشناختی نیز داشته باشند. برخی از آنها براین باورند که بیشتر شناگران با پوشیدن مایوهای تخصصی و پیشرفته حرکت خودرا بسیار سریع تر احساس می کنند و اعتماد به نفس و انگیزه بیشتری را تجربه می کنند که می تواند منجر به تقویت عملکرد آنها شود.


 


منبع:

1403/04/17
13:25:36
5.0 / 5
63
تگهای خبر: شركت , فناوری , فیزیك , كارشناس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی