هوش مصنوعی OpenAI با صدای شما به چندین زبان صحبت می کند!

هوش مصنوعی OpenAI با صدای شما به چندین زبان صحبت می کند! به گزارش بازار مقاله، مدل جدید هوش مصنوعی شبیه سازی صوتی شرکت «OpenAI» برای کار کردن فقط به یک نمونه ۱۵ ثانیه ای از صدای شخص نیاز دارد.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، هوش مصنوعی حالا می تواند متون متعدد را با صدای کاربر بخواند.
به نقل از ورج، شرکت «OpenAI» دسترسی محدودی را به یک پلت فرم تولید متن به صدا معروف به «ویس انجین»(Voice Engine) عرضه می دهد که می تواند صدای مصنوعی را برپایه یک کلیپ ۱۵ ثانیه ای از صدای یک نفر ایجاد نماید. صدای تولیدشده توسط هوش مصنوعی می تواند اعلان های متنی را با صدای گوینده به زبان های متعدد بخواند.
شرکت OpenAI در پست وبلاگ خود نوشت: این کار به ما در رابطه با چگونگی استفاده کردن از ویس انجین در صنایع متعدد کمک می نماید.
شرکت هایی که به این پلت فرم دسترسی دارند، عبارتند از شرکت فناوری آموزش «ایج آو لرنینگ»(Age of Learning)، پلت فرم «هی جن»(HeyGen)، شرکت «دیماگی»(Dimagi) سازنده نرم افزارهای حوزه سلامت، شرکت «لیوکس»(Livox) سازنده اپلیکیشن ارتباطی هوش مصنوعی و سیستم سلامت «لایف اسپن»(Lifespan).
در نمونه های منتشرشده توسط OpenAI می توانید بشنوید که شرکت ایج آو لرنینگ با این فناوری به منظور تولید محتوای صوتی از پیش تعیین شده و همینطور خواندن پاسخ های شخصی سازی شده برای دانش آموزان و نوشته شده توسط GPT-4 چه کرده است.
نخستین نمونه، فایل صوتی مرجع به زبان انگلیسی است.


1403/01/12
13:50:59
5.0 / 5
160
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی