رئیس جهاد دانشگاهی:

رویان، تبلور ایمان و خودباوری است

رویان، تبلور ایمان و خودباوری است بازار مقاله: به گزارش بازار مقاله، خراسان رضوی رئیس جهاد دانشگاهی اظهار داشت: پژوهشگاه رویان تبلور خودباوری و نماد عینی ما می توانیم است که این امر به فرموده مقام معظم رهبری نتیجه ترکیب علم، ایمان و تلاش هدفمند است.


حسن مسلمی نائینی در پاسخ به این سؤال که چرا پژوهشگاه رویان در نزد رهبر انقلاب گرامی است، اظهار داشت: بر مبنای فرمایش ایشان موفقیت این پژوهشگاه با نقش آفرینی ویژه مرحوم کاظمی آشتیانی تلفیقی از علم، ایمان و تلاش بوده که دستاوردهای ارزشمندی را در راه توسعه کشور و خودباوری به بار آورده است.
وی بمناسبت سیزدهمین سالگرد حضور رهبر انقلاب در پژوهشگاه رویان بیان نمود: همه ما باید سخنان ایشان را در آن بازدید بسیار پرارزش بازخوانی کرده و سرلوحه رفتار و حرکت های علمی و پژوهشی خود قرار دهیم.


رئیس جهاد دانشگاهی افزود: یکی دیگر از نکات مهم در فرمایشات ایشان صیانت از حرکت جهاد دانشگاهی بر مبنای تقوا بوده است که بایستی از این سرمایه پرارزش حفاظت نماییم و نسبت به تقویت آن بکوشیم.
مسلمی نائینی تلاش هدفمند را هم همچون نکات مهم دیگر سخنان مقام معظم رهبری ارزیابی کرده و اضافه کرد: دشمن خواستار توسعه و پیشرفت کشور نیست و دوست ندارد که ما صاحب دانش و فناوری های مهم شویم، ازاین رو در راه پیشرفت ما با تحریم ها و ایجاد دیگر موانع دائم سنگ اندازی می کند. ازاین رو بدیهی است که از جهاد دانشگاهی انتظار می رود که با حرکت هدفمند و جهادی در مرزهای دانش نقشه دشمن را خنثی کند.
رئیس جهاد دانشگاهی افزود: همانگونه که گفته شد «العلم سلطان»، علم سلطان است و قدرت می آورد و کشوری می تواند خویش را از زیر سلطه نجات دهد که از نظر علمی پیشرفت کند و خویش را در سطوح بالای علمی قرار دهد.
وی تصریح کرد: حضور رهبر معظم انقلاب در پژوهشگاه رویان ضمن ارج نهادن به تلاش مرحوم کاظمی آشتیانی و دیگر همکاران ایشان گویای اهمیت علم و دانش در پیشرفت کشور است. رویان به فرموده رهبر انقلاب استعداد زیادی برای کار کردن و پیش رفتن دارد که امیدواریم همچنان بتوانیم با روحیه جهادی و دستیابی به پیشرفت های جدید دل رهبر انقلاب و مردم عزیز را شاد نماییم.
منبع:

1402/04/24
10:58:48
5.0 / 5
289
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی